O mnie

Witaj na mojej stronie. Cieszę się, że do mnie zaglądasz- może planujesz remont, przebudowę, zakupiłeś nowy dom, mieszkanie, lokal dla swojej firmy? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Projektowanie dla mnie to nie tylko piękne kolory, meble, dodatki. To tworzenie przestrzeni w której każdy się czuje się wspaniale.

Wnętrzami zajmuję się od 1996 roku. Po ukończeniu studiów na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej rozpoczęłam pracę w dużej skandynawskiej firmie, gdzie zajmowałam się projektami wnętrz.

W 2007 roku założyłam własną firmę. Od tego czasu do dnia dzisiejszego planuję dla Was wnętrza funkcjonalne, wygodne i przede wszystkim dostosowane do potrzeb i upodobań moich Klientów.

Oferuję szeroki zakres usług, który można dowolnie modyfikować. Aranżacje wnętrz mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, projekty przebudów i adaptacji, nadzory nad realizacjami.

Potrzebujesz projekt od A-Z, lub tylko pomoc w jakiejś jego części, skontaktuj się ze mną. Telefonicznie lub mailowo, ponieważ nie zaproszę Cię do dużego, nowoczesnego biura. Jeśli nie muszę takiego miejsca utrzymywać, mogę oferować swoim Klientom niższe, atrakcyjniejsze ceny.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z moich realizacji. Na tej stronie nie znajdziesz wizualizacji. Narysować można wszystko, „wkleić” bardzo drogie elementy, oszukać skalę. Myślę że ważniejsze jest to, jak po realizacji wnętrze wygląda w rzeczywistosci. Jeśli widzisz na zdjęciach jakieś nieskończone prace, braki w wyposażeniu to wiedz, że nie zawsze czekam do samego końca (który często, z różnych powodów jest bardzo odległy) tylko biegnę z aparatem aby uchwycić dla Ciebie efekty metamorfozy jak najszybciej. Oglądając zdjęcia pamiętaj, że nie każde wnętrze może Ci się podobać . Każdy ma swój ulubiony styl, w którym czuje się dobrze. Moim zadaniem jest to, aby bez względu na to czy lubisz chrom czy koronki, wnętrze było spójne, ciepłe i przyjazne dla użytkowników.

Jeśli nadal się wahasz czy się ze mną skontaktować to obiecuję, że praca ze mną to ułatwienie sobie tego stresującego okresu jakim jest remont, to większa szansa na to, że będziesz mieszkać tak jak sobie wymarzyłeś i naprawdę spora oszczędność czasu i pieniędzy.

Zapraszam 🙂

Dominika Wojtkiewicz